LinkedIn Job Search

iPhone ve iPad için İş Arama Uygulaması
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut12.5 MB
  • Sürüm1.0.1
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciLinkedIn

LinkedIn Job Search indir. İş kategorisindeki bu uygulama iPhone içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

İş çevrelerinin profesyonel sosyal ağı LinkedIn'in iş arayanlar için geliştirdiği LinkedIn Job Search uygulaması sayesinde aradıkları işi daha kolay bulabilmelerini amaçlıyor.

Tamamen ücretsiz olarak iPhone ve iPad cihazlar üzerinde kullanılabilen uygulama sayesinde iş arama sürecinde olupta bir türlü aradığı işi bulmayan kullanıcılar, sadece parmaklarını kullanarak hızlı ve kolay bir şekilde iş bulabilme şansına sahip oluyorlar.

Konum tabanlı iş arama deneyimi sunan uygulama, kullanıcıların istedikleri bölgelerde arama yapmalarına izin vermekle birlikte o bölgeye ait tüm iş fırsatlarını listeleyerek iş ilanlarının tüm detaylarının görülmesine de imkan tanıyor.

Kullanıcılar aramalarını firmaya, pozisyona, bölgeye ya da anahtar kelimeye göre yapabildikleri gibi uygulamayı LinkedIn hesapları üzerinden giriş yaparak kullanabiliyorlar.

Yapılan aramaların gizli tutulduğu uygulama iş arayan ya da iş arayan tanıdıkları olan kullanıcıların mutlaka denemesi gereken bir mobil iş arama uygulaması olarak karşımıza çıkmış durumda.

LinkedIn Job Search indir